زمرد جواهر شفابخش :: گوهرها, جواهرات و سنگهای قیمتی

گوهرها, جواهرات و سنگهای قیمتی

معرفی جواهرات نقره، انگشتر،نگین، گردنبند، سنگهای قیمتی و زیورآلات، عتیق و نقره

گوهرها, جواهرات و سنگهای قیمتی

معرفی جواهرات نقره، انگشتر،نگین، گردنبند، سنگهای قیمتی و زیورآلات، عتیق و نقره

معرفی جواهرات نقره، انگشتر،نگین، گردنبند، سنگهای قیمتی و زیورآلات، عتیق و نقره جواهر نگین انگشتر طلا عکس جواهرات نگین گوهر گردنبند سینه ریز سنگ قیمتی نقره زیورآلات
شنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۵:۰۶ ب.ظ

زمرد جواهر شفابخش

زمرد جواهر  شفابخش

زمرد دارای دو خصوصیت انرژی‌بخش و آرام‌بخش است که باعث شارژ کردن وآرامش بخشیدن ما می‌شود. طیف قوی و روشن زمرد دارای خاصیت مغناطیسی وتقویت‌کننده است. زمرد نیز مشابه اشعه لیزر طیف‌های خود را متمرکز و هدایتمی‌کند و درنتیجه مسیر بیماری را تغییر می‌دهد. این جواهر باارزش،ارتعاشاتی از تعادل، درمان و صبر بیکران را به کسانی که نیازمند هم‌آهنگیو الهام هستند ارائه می‌دهد و ما را به آرامش درونی مجهز می‌کند

یکی از رب‌النوع‌ها در میان جواهرات است که قادر به القاء کیفیت‌های الهی از طریق زیبایی و قدرت طیف‌هایش است ...

یکی از رب‌النوع‌ها در میان جواهرات است که قادر به القاء کیفیت‌هایالهی از طریق زیبایی و قدرت طیف‌هایش است. این نور سبز که از اختلاطنورهای آبی و طلایی ایجاد می‌شود، تلالویی را که نشانگر خلاقیت است، ارائهمی‌دهد.

- نور و رنگ آبی، بیانگر لایتناهی بودن روح است

زمرد تحت تاثیر ستاره‌های ونوس (ناهید- زمرد) و ماه قرار دارد. معادنزمرد فراوانی در کشورهای برزیل، کلمبیا و مکزیک و کشورهای آمریکای جنوبی ومرکزی وجود دارند . زمان قدیم در این کشورها از زمرد در معابد و مراسمویژه استفاده می‌کردند. زمرد مظهری از تولد و زندگی است که در بدن روحبرتر با توانایی‌های خلاق و هنری شکوفا خواهدشد. این جواهر آرام‌بخش ومولد احساس همدری بوده، موجب ایجاد صلح، آرامش و هماهنگی در بدن، قلب وروح می‌شود، حامل قدرت است و ما را به نیروهای طبیعی مجهز می‌کند.

زمرد دارای دو خصوصیت انرژی‌بخش و آرام‌بخش است که باعث شارژ کردن وآرامش بخشیدن ما می‌شود. طیف قوی و روشن زمرد دارای خاصیت مغناطیسی وتقویت‌کننده است. زمرد نیز مشابه اشعه لیزر طیف‌های خود را متمرکز و هدایتمی‌کند و درنتیجه مسیر بیماری را تغییر می‌دهد. این جواهر باارزش،ارتعاشاتی از تعادل، درمان و صبر بیکران را به کسانی که نیازمند هم‌آهنگیو الهام هستند ارائه می‌دهد و ما را به آرامش درونی مجهز می‌کند.

سنگ زمرد به فرم‌های طبیعی و دست‌نخورده یا به صورت تراش خورده، داراینیروی درمان‌کننده موثری است. انواع کدرتر زمرد را به‌طور معمول برایدرمان امراض جسمی به‌کار می‌برند و کاربرد آنها برای درمان عوارض روحی(احساسی) کمتر است. انواع شفاف زمرد را برای مدیتیشن و درمان به‌کارمی‌برند.

در مصر و مشرق زمین باور بر این بوده است که زمرد دارای خصوصیاتدرمان‌بخشی فوق‌العاده برای چشم‌ها است و از این سنگ برای محافظت در مقابلچشم بد(چشم زخم) نیز استفاده می‌کردند. جواهرسازان گاه از آب زمرد برایرفع خستگی چشم‌ها استفاده می‌کنند.

 این جواهر مظهر فراوانی و ثروت است وبرای آوردن این خصوصیات به زندگی‌تان توصیه می‌شود که هرکسی آب زمرد را بهمدت سه تا هفت روز بنوشد. زمرد را به مدت یک‌شب در لیوان آب قرار دهید وصبح روز بعد زمرد را از لیوان آب خارج کنید و آب موجود درلیوان را باروحیه مثبت و شکرگزاری بنوشید. به این ترتیب شما عصاره زمرد را می‌نوشید. به‌همان‌گونه که عصاره گل‌ها و گیاهان را مصرف می‌کنید و عصاره گل‌ها وگیاهان بر روی جسم اتری شما اثر می‌گذارند.

توصیه می‌شود که زمرد را به تنهایی یا به همراه الماس به‌کار ببرید. الماس بیانگر نور سفید است. اگر زمرد را همراه با جواهرات دیگر مصرف کنیدقدرت زمرد کم شده یا خنثی می‌شود

مقالات مشابه زمرد:

زمرد گوهری سودآور

زمرد : جواهر عشق و جاودانه

خواص شگفت انگیز زمرد

زمرد سنگ متولدین اردیبهشت، گوهر باروری‌ و عشق

خواص پزشکی زمرد

درمان با سنگ قیمتی زمرد

خواص سنگ قیمتی زمرد

معادن سنگ قیمتی زمرد کلمبیا و بریل سرخ یوتا

عکس هایی از معادن سنگ قیمتی زمرد زامبیا

خواص سنگ قیمتی زمرد Emerald

عکس موزه سنگ : تصاویر , الماس ,طلا ,زمرد ,یاقوت ,پلاتینیوم

عکس انگشتر زمرد

عکس گوشواره کابوشن زمرد

تصاویر دستبند زمرد

عکس گردنبند کابوشن زمرد

عکس انگشتر کابوشن زمرد

عکس زیبای گوشواره زمرد

عکس گردنبند زمرد

خواص درمانی سنگ زمرد

زمرد جواهر زیبا ، گوهر طبیعت و رنگ زندگی

شیوه تراش و خواص زمرد

زمرد سنگ قیمتی و پرسود

عکس جواهرات زمرد

خواص زمرد در روایات

زمرد گوهری گران قیمت

زمرد

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی