پلاتین ، پلاتین در صنعت جواهرات و زیورآلات :: گوهرها, جواهرات و سنگهای قیمتی

گوهرها, جواهرات و سنگهای قیمتی

معرفی جواهرات نقره، انگشتر،نگین، گردنبند، سنگهای قیمتی و زیورآلات، عتیق و نقره

گوهرها, جواهرات و سنگهای قیمتی

معرفی جواهرات نقره، انگشتر،نگین، گردنبند، سنگهای قیمتی و زیورآلات، عتیق و نقره

معرفی جواهرات نقره، انگشتر،نگین، گردنبند، سنگهای قیمتی و زیورآلات، عتیق و نقره جواهر نگین انگشتر طلا عکس جواهرات نگین گوهر گردنبند سینه ریز سنگ قیمتی نقره زیورآلات
يكشنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۴۴ ق.ظ

پلاتین ، پلاتین در صنعت جواهرات و زیورآلات

پلاتین ، پلاتین در صنعت جواهر و زیورآلات

در سراسر چین پلاتین مزین به سنگ‌های زمرد، یاقوت و جید، قلب‌هاو دل‌های مالکان آن ها را شیفته خود گردانیده است. بدین ترتیب آویز‌ها،طلسم‌ها، حلقه و گردن‌بندهای پلاتین سعی دارند به زنان بفهمانند که تاچه حد از منزلت والایی در نزد مردان برخوردارند. علاوه بر گرایش نسبت به مدل‌های انحصاری کلاسیک الماس، اکثر زوج‌ها حلقه‌های پلاتین را می‌پسندند..

طراحی حلقه‌های عروسی و جواهرات پلاتین تنها مختص به یک فصل نیست. از این رو همواره شاهد برجسته‌ترین مدل‌های پلاتین و جایگاه پلاتین در دنیا هستیم..

طراحی حلقه‌های عروسی و جواهرات پلاتین تنها مختص به یک فصل نیستاز این رو همواره شاهد برجسته‌ترین مدل‌ها و طرح هایی هستیم که در ساختآنها از این فلز استفاده شده‌است.

پلاتین پولیش شده و زیبا در چین

شهرت مجدد مدل‌های کلاسیک اروپا، چین را نیز مفتون خود نموده است، بهطوری‌که گرایش فزاینده‌ای نسبت به جواهراتی که بازتابی از طرح‌هایارگانیک، ماهیت زنانه و نمادهایی از گل و طبیعت به شمار می‌روند، مشاهدهمی‌شود. علاوه بر طرح‌های ظریف و زنانه در سال کنونی به علت رونق سنتازدواج، عرضه جواهراتی که به شکل قلب طراحی شده‌اند نیز در چین رواجفراوان یافته اند.

در چنین شرایطی اهدای جواهرات پلاتین مزین به الماس، هدیه مطلوبی برای بانوان محسوب می‌شود همچنان‌که خریداران به این حقیقت پی برده‌اند کهاین فلز برای نصب دیگر سنگ‌ها بسیار مناسب است.

در سراسر چین پلاتین مزین به سنگ‌های زمرد، یاقوت و جید، قلب‌هاو دل‌های مالکان آن ها را شیفته خود گردانیده است. بدین ترتیب آویز‌ها،طلسم‌ها، حلقه و گردن‌بندهای پلاتین سعی دارند به زنان بفهمانند که تاچه حد از منزلت والایی در نزد مردان برخوردارند. علاوه بر گرایش نسبت به مدل‌های انحصاری کلاسیک الماس، اکثر زوج‌ها حلقه‌های پلاتین را می‌پسندند.

جوهره عشق پلاتین در فرانسه

صنف بین‌المللی پلاتین Platinum guild International شعر معروفپلاتینیوم اساس و روح عشق است را با توجه به آثار برجسته دو جواهرسازفرانسوی "اورست" Orest و "پونس اور" Ponce or که دو کلکسیون خود را مرکباز جواهرات منحصر بفرد و حلقه‌های عروسی پلاتین به نمایش گذاشته‌اند،مطرح نموده است.

در فرانسه تولیدکننده‌ها مجبورند که پاسخگوی تقاضای چشمگیر و فزایندهباشند. این بخش پویا، پذیرای هرگونه سفارش و درخواست است و سعی داردجدیدترین جواهرات عروسی و حلقه را عرضه نماید.

- هند و طرح‌های پیچیده پلاتین

بسیاری از عروس‌های هندی ترجیح می‌دهند حلقه‌های عروسی‌شان از جنسپلاتین باشد. این‌گونه حلقه ها، شفافیت الماس را دارند. طرح هایی به طورعموم کلاسیک هستند که شامل حلقه های ساده، منحصر به فرد و مزین به سنگ،پلاتینیوم می شوند.

مدل های باریک و پهن عروسی ویژه مردان شیک به نظر رسیده و ارزش بیشتریدارند. کلکسیون "دودراپ" Dew Dropاز جمله جواهراتی است که سبک فوق العادهبی‌نظیری را به نمایش می‌گذارد و قطرات شبنم الهام‌بخش آن بوده‌اند. خطوطواضح، منحنی‌های کامل و بی‌نقص، طرح‌های ظریف زیبایی قطرات آب را دو چنداننموده‌است. این کلکسیون جدید و مزین به الماس بازتابی از طرح‌های جهانیاست. مروارید‌های سفید و خاکستری و سایه‌رنگ‌های آبی نیز بر جلوهپلاتین می‌افزایند.

- ایتالیا سفید یکدست پلاتین

درباره جواهرات جدید بامفاهیم جدید روبرو می‌شویم که از جمله می‌توان به مدل‌های بی‌رنگ، رنگی،سفید استخوانی، فوق‌العاده بی‌پیرایه و ساده اشاره کرد. انجمن بین‌المللیپلاتین از طراحان و جواهر سازان دعوت کرده‌‌است تا کلکسیون جدیدی ازپلاتینیوم سفید مزین به سنگ‌های قیمتی عرضه نمایند. در این رابطه به آن هااختیار تام داده شده است تا هرگونه نوآوری و ابتکارات خود را به نمایشبگذارند.

درآستانه هزاره سوم گرایش بسیار زیادی به شفافیت و واضح بودن رنگمشاهده می‌شود. کلکسیون جواهرات سفید یکدست بیانگر ارزش‌هایی چونستایش‌زن، تک‌رنگ گرایی افسانه‌ای، پرتو کریستال‌گونه الماس پس از تراش ودرخشش پلاتین می‌باشد که ترکیب سنگ‌های قیمتی، مروارید، مرجان‌هایسفید، کریستال راف (نتراشیده ) با این فلز تحقق بخش آمال‌ها و خواسته‌هایانسان در این رابطه است.

مقالات مشابه پلاتین :

شیوه شناخت طلای تقلبی

تفاوت تیتانیوم و طلای سفید

مقایسه پلاتین و طلای سفید

سنگ قیمتی اوپال سفید شیریmilkey white opal

ویژگی و کاربرد پلاتین

شناخت پلاتین

خواص کانی های پلاتین

تاریخ پلاتین

کانسارهای پلاتین

ویژگی پلاتین

خواص پلاتین

طلای سفید و پلاتین

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی