کارخانه بزرگ جواهرات و زیورآلات :: گوهرها, جواهرات و سنگهای قیمتی

گوهرها, جواهرات و سنگهای قیمتی

معرفی جواهرات نقره، انگشتر،نگین، گردنبند، سنگهای قیمتی و زیورآلات، عتیق و نقره

گوهرها, جواهرات و سنگهای قیمتی

معرفی جواهرات نقره، انگشتر،نگین، گردنبند، سنگهای قیمتی و زیورآلات، عتیق و نقره

معرفی جواهرات نقره، انگشتر،نگین، گردنبند، سنگهای قیمتی و زیورآلات، عتیق و نقره جواهر نگین انگشتر طلا عکس جواهرات نگین گوهر گردنبند سینه ریز سنگ قیمتی نقره زیورآلات
سه شنبه, ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۳۴ ق.ظ

کارخانه بزرگ جواهرات و زیورآلات

کارخانه بزرگ جواهرات و زیورآلات

مهارت‌های ویژه سبب متمایزشدن یک شرکت از دیگر رقبا شده و سبب غلبه اداره بازار می‌شود. "می‌ستر" در حیطه عرضه حلقه‌های عروسی و زیورآلاتمردانه جایگاه بلند مرتبه‌ای یافته‌است و اولین محل فروش، در این بخش ازتجارت محسوب می‌شود. در طی۳۰ سال گذشته از نظر تولید جواهر اولین شرکتی بوده‌است که اقدام به عرضه جواهرات ساخته شده از پلاتینیوم کرده‌است....


پاندول تولید جواهر سوییس - آلمان بیش از۱۰۰ سال است که به حرکت موزون،هماهنگ و موفقیت‌آمیز خود در۳ حیطه تکنیک‌های تخصصی، مهارت و خدمت بهمشتریان ادامه داده‌است. درنتیجه این شرایط، "تئومیسترTheo Meister" به‌عنوان مالک توانسته است نسبت به دیگر تولیدکنندگان جواهر در سطح ملی وبین‌المللی پیشتاز باشد. از سال ۱۹۶۵ به بعد این مدیر سوییسی، بدون وقفه وبرمبنای فلسفه صریح و مشترک خود و اصل وحدت، این شرکت را اداره می‌کند.

- توانمندی شبکه

دو شرکت مرکزی و مهم به‌عنوان تولیدکنندگان مشهور حلقه عروسی وجواهرات، در سواحل دریاچه "کانستنس Constance" و "دریاچه زوریخ lake Zurich" واقع شده‌اند. ادارات مهم در"ولروwellerau" واقع در سوییس در کنارمراکز ارایه کننده تسهیلات تولید به‌طورتقریبی ۱۱۰ نفر پرسنل را تحت پوششخود دارند.

در سطح اروپا، شرکتی فراتراز شرکت "سنتی می‌سترMeister " نمی‌توان یافتکه بتواند در زمینه تولید حلقه‌های عروسی، زیورآلات مردانه و جواهراتزنانه با آن ها برابری کند. این شرکت از زمان تاسیس در سوییس بیش از۱۰۰۰سال پیش تاحدی پیشرفت کرده که توانسته است جایگاهی جهانی به‌دست بیاورد.

طراحی بین‌المللی جواهرات و وجود شبکه‌های ارتباطی در بسیاری از کشورهاو مکان‌های فروش در سراسر دنیا، موجب گسترش مستمر و بدون وقفه قلمرو شرکتو میزان آگاهی آن شده‌است.

- توانمندی‌های محوری

مهارت‌های ویژه سبب متمایزشدن یک شرکت از دیگر رقبا شده و سبب غلبه اداره بازار می‌شود. "می‌ستر" در حیطه عرضه حلقه‌های عروسی و زیورآلاتمردانه جایگاه بلند مرتبه‌ای یافته‌است و اولین محل فروش، در این بخش ازتجارت محسوب می‌شود. در طی۳۰ سال گذشته از نظر تولید جواهر اولین شرکتی بوده‌است که اقدام به عرضه جواهرات ساخته شده از پلاتینیوم کرده‌است.

اینفلز گرانبها در طول این سال‌ها در کلکسیون "می‌ستر" در قالب اشکال مختلف ومتنوع ارایه شده و از این لحاظ توانسته‌است در سطح جهانی به ایفای نقشبپردازد. دستبند، گردنبند، آویز و حلقه در ترکیب با مواد غیرمتعارف همچونتیتانیوم، پلاستیک یا چرم هندی، از جمله نمونه‌های استانداردی هستند که درفهرست جواهرات اروپایی مردانه "می‌ستر" قرار می‌گیرند. "می‌ستر" همچنینمسئولیت عرضه اقلامی همچون ساعت خورشیدی، قطب‌نما و دیگر زیورآلات کاربردیمردانه را برعهده دارد. این شرکت هم‌اکنون در زمینه ارایه شیوه‌های خلاق وعقاید جدید پیشگام است. کسب جوایز و امتیازات متعدد بین‌المللی موید ایننکته است.

-  فلسفه نیاز

علاوه بر طراحی، خدمت، کیفیت محصول، رعایت اصول اخلاقی و انسانیت ازجمله مواردی هستند که به گفته "می‌ستر" فلسفه تشکیل این شرکت را شکلمی‌دهند. موارد فوق همه افراد و حتی کارکنان شرکت را در برمی‌گیرد. ضمن آنکه بر وجود هر فرد، محیط کار، سبک و نحوه فعالیت آن نیز تاثیرگذار است.

به گفته "لیدیامی‌ستر (Lydia Meister، نکات فوق به‌عنوان ضامن‌هایموفقیت مبتنی بر این اصل است که همه کارکنان در هر سطحی هستند باید حداکثرتلاش خود را بکنند. او بر این موضوع تاکید می‌کند که تقاضای ما بسیار است. اما عرضه‌مان نیز با آن برابری می‌کند.

بیش از۱۰۰ نفر متخصص در شرکت "می‌ستر" فعالیت دارند که شامل طراحان،گوهرشناسان، طلاسازان، پولیش‌دهندگان، تزیین‌کنندگان می‌شوند که از بهترینو گران قیمت‌ترین مواد در محیطی سرشار از وحدت و هماهنگی بهره می‌جویند. این و شرکت خانوادگی علاوه بر ایفای نقش در سطح بین‌المللی در حیطهاکولوژیکی نیز توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارد. کاربرد منطقی منابعطبیعی و استفاده از درجه حرارت زمین به معنای آن است کل ساختمان شرکت درسوییس ازسیستم ذخیره هوای سرد و گرم برخوردار است.

-  توانمندی‌های فرامرزی

توانایی خدمت به مشتریان در سراسر جهان بیانگر وسعت شبکه ارتباطی اینشرکت با دیگر کشورهای جهان است، نمونه بارز آن شعباتی است که در استرالیا،بریتانیا، ایرلند، پرتقال و اسپانیا دایر شده‌است.

همچنین نمایندگی‌هایی در کشورهای سوئد و نروژ فعالیت می کنند. بخش اعظمآن ها در جمهوری قزاقستان، مجارستان، لهستان و روسیه فعالیت دارند. شرکت "می‌ستر" با دفاتر مرکزی خود واقع در" زوریخ Lake Zurich" دارای شبکه‌هایلجستیکی در سوییس و همچنین ژاپن است. گسترش قلمرو این شرکت به‌زودیکشورهای ایالات متحده و چین را نیز دربرمی‌گیرد.

صرف‌نظر از مکان استقرار در زوریخ یا مونیخ، پاریس، لندن، شانگهای توجهبه خواسته‌های مشتریان و رفع آن ها به بهترین نحو، هدف اصلی این شرکت راتشکیل می‌دهد. تعیین اثر انگشت، کنده کاری‌های شخصی، ثبت نام زوجین رویحلقه‌های عروسی از جمله وظایفی هستند که دراین روابط به انجام می‌رسند. ضمن اینکه، با یک اشاره خواسته مشتری درهرجای دنیا به سرعت و با عرضهبهترین کیفیت برآورده می شود. این خصوصیت سبب شده است که شرکت سوییسیآلمانی تبدیل به قدرتی بین‌المللی شود.

دراین رابطه متذکر می شویم که وقتی "فابین می‌سترFabien Meister" در سال ۱۹۹۸ عضو شرکت شد، با تجدیدنظر درزمینه برخی نگرش‌های شرکت، استمرار مدیریت آن را تضمین کرد

مقالات مشابه جواهرسازی:

جواهرات و سنگ های قیمتی ایرلند

بانوی حلقه‌ و طراحی جواهر

پرفروش‌ترین انگشتر و حلقه

منشا سنگ های قیمتی رنگی

طراحی جواهرات ترک ها

مرواریدهای‌ ژاپن‌

جواهرساز طراح عشق و زندگی‌

جواهرساز هنرمند و خلاق

آموزش گام به گام جواهر سازی

آموزش جواهر سازی و گوهرشناسی

خرید و تاثیر جواهر و سنگ های قیمتی

جواهر ساز هنرمند و مبتکر

تاریخچه زرگری و جواهر سازی

آموزش جواهر سازی

نرم افزار طراحی گوهر و جواهر

آموزش استفاده از گوهر و جواهر

جواهر و گوهر شناسی

آموزش مراقبت از گوهرها و جواهر آلات

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی